Jumbo GRS sertifisert resirkulert handlenett er laget av slitesterk og rivebestandig non-woven RPET. Den har ekstra stor kapasitet på opptil 65 liter for ulike aktiviteter som f.eks. store dagligvareinnkjøp, en dag på stranden eller i parken. Med forsterkede korte håndtak (24 cm) og lange håndtak (37 cm) for maksimal bærekomfort. Enkel å brette sammen og oppbevare når den ikke brukes. Kan holde opptil 15 kg.
0,96 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 39,00 | 38,00 | 37,00 | 36,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 13008301 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 0,96 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 52 x 35 x 38 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 40x60x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159699323 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5464 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |