4-i-1 aromaluftfukteren kombinerer fire viktige funksjoner i én elegant enhet: luftfukter, høyttaler, klokke og alarm. Den tilbyr fleksible diffusjonsmoduser. De tillater kontinuerlig drift eller tidsinnstilte innstillinger i 1, 3 eller 6 timer, med automatisk avstenging når tanken er tom. Den innebygde 12 W Bluetooth® høyttaleren lar deg strømme musikk direkte fra enhetene dine, og leverer fyldig lyd. Frontskjermen har skarpe hvite LED prikker som tydelig viser tiden, mens den integrerte vekkerklokken gjør det enkelt å stille inn ønsket vekketid. Med en 360 ml tank og dekning for områder mellom 1525 m², er den perfekt for å skape en behagelig atmosfære. Enheten fungerer stille ved under 35 dB, og inkluderer en 7 fargers LEDlysfunksjon som passer til humøret ditt. Strøm: 12 W, 100240 V. Adapter inkludert.
5,94 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 740,00 | 710,00 | 650,00 | 640,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 2pa19301 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 5,94 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Plast |
| Størrelse | 19 x 12 x 11 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 19x47x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159741336 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 174 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |