Håndlaget 430 ml vannkaraffel laget av upcyclede ølflasker, et avfallsprodukt fra hotell- og restaurantbransjen i Goa, India. Leveres i en gaveeske.
0,52 kg
Brun
| Artikkelnummer | 11340771 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 0,52 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Resirkulert glass |
| Diameter | 7,3cm |
| Størrelse | 7,3 x 15 x 7,3 x Ø 7,3 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 2kg |
| Vekt | 1,9kg |
| Emballasje | 18x26x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159682967 |
| GPSR-Informasjon | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 238 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |