Det uparfymerte store trelyset fra Originalhome er 100 % naturlig og håndlaget av sertifisert palmekjernevoks. Dette er en ideell julegave til alle du vil dele lys og varme med. Lyset brenner i omtrent 2932 timer.
0,85 kg
| Antall | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 260,00 | 250,00 | 240,00 |
Melert grønn
| Artikkelnummer | 12632562 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,85 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Palmekjernevoks |
| Størrelse | 15 x 8 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 2kg |
| Vekt | 1,9kg |
| Emballasje | 18x26x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159743231 |
| GPSR-Informasjon | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |