Dette isbitbrettet tilbyr en ny måte som presenterer logoen eller meldingen din på et veldig nyttig produkt. Meldingen din kan legges til det sentrale området og/eller til bunnen av hver enkelt kubeform gjennom avlastningslist, for en taktil fullførelse.
0,31 kg
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 57,00 | 51,00 | 45,00 | 41,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 21024201 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 0,31 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | LDPE plast EVA plast |
| Størrelse | 18 x 2 x 11 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 46x31x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159565420 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |