Premiumcaps med flat peak og perfekt følelse. Oxfordforsterket front i amerikansk premium akryl, lukket bak i elastisk bomull med elastan for komfortabel passform.
| Antall | 25 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 104,00 | 100,00 | 96,00 | 95,00 | 94,00 | 93,00 | 92,00 | 91,00 |
Sort
| Artikkelnummer | 4147BL |
| Størrelse | M/L - 58 cm, L/XL - 60 cm |
| Materiale | Akryl og bomull med elastan |
| Broderiinformasjon | Kvalitetsbrodyr i upp till 12 st färger. Maxstorlek på keps 130x55 mm |
| Trykkmetoder | Transfertryck i upp till 80x50 mm på kepsar |
| Leveringstid | Blanke capser ca. 1 uke. Inkludert dekorasjon ca. 3 uker fra godkjent fotoprøve. |
| Informasjon | Frakt og moms blir lagt til |
| Emballasje | Pappeske |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |