Enten du er på camping, glamping eller fottur, er Alps 200 ml isolert krus en flott følgesvenn under enhver utendørsaktivitet. Håndtaket på kruset er en karabinkrok og dermed lett å feste til nesten hvilken som helst ryggsekk. Det rustfrie stålmaterialet gjør Alps kruset lett å rengjøre og meget motstandsdyktig mot korrosjon. Takket være det dobbeltveggede designet holder varme drikker seg varme litt lenger enn de ville gjort i et vanlig krus. Flere dekorasjonsmuligheter som gjør kruset enda finere.
0,93 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 62,00 | 59,00 | 57,00 | 56,00 |
Sølv
| Artikkelnummer | 19538304 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 28 |
| CO2-avtrykk | 0,93 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 7cm |
| Størrelse | 8,5 x 10,5 cm |
| Emballasje | 48stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 42x49x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159045229 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3070 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |