Moderne keramikkrus med korkbunn som gir et naturlig utseende. Kapasitet 425 ml. Håndvask anbefales. Kommer i en hvit gaveeske i papp.
0,66 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 102,00 | 98,00 | 94,00 | 92,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10090101 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 20 |
| CO2-avtrykk | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk, Kork |
| Diameter | 8,5cm |
| Størrelse | 11,4 x Ø 8,5 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 26x40x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159554806 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4978 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |