Fashion Bluetooth®-høyttaleren med stoff har flott lyd og en stil som følger trenden. Grillen på høyttaleren er innhyllet i et vevd stoff, og kabinettet har en myk utførelse. Høyttalerens 3-watts driver har stor kraft, mens den innebygde musikk-kontrollen og mikrofonen lar deg kontrollere musikken og holde en telefonkonferanse fra et hvilket som helst sted, uten å berøre telefonen. 400 mAh-batteriet vil holde musikken gående i over 2 timer. Bluetooth®-rekkevidden er på ti meter (33ft). Bluetooth® versjon 5.0.
5,17 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 12413300 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 5,17 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 4 x 8,2 x 11,2 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 24x48x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159367819 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4080 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |