Dance Box 10 W høyttaleren har en brukstid på 810 timer og fullades på 23 timer. Bluetooth® versjon 5.1 gir en stabil tilkobling med andre enheter. Med en mikrofon og håndfrifunksjon for enkel håndtering av telefonsamtaler. IPX7 vanntetthetsnivå.
6,85 kg
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 380,00 | 370,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 2pa16490 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 6,85 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, TPU plast |
| Størrelse | 10,8 x 12 x 10,8 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 51x21x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159671022 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |