Armus 3-i-1 trådløs lader er laget av resirkulert plast, og kan drive en smarttelefon, AirPods og iWatch samtidig, med opptil 15 W trådløs ladehastighet. Den sammenleggbare, magnetiske designen lar deg plassere telefonen i liggende modus perfekt for å se på den mens den lader. Den er kompatibel med alle telefoner med trådløs lading, inkludert iPhone 12 og nyere (eller telefoner med magnetisk ring). Type-C kontakt er inkludert.
4,74 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 188,00 | 182,00 | 176,00 | 172,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 12449890 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 4,74 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 8 x 8 x 4 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15,2kg |
| Emballasje | 44x45x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159749691 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 11 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |