Med denne høykvalitets 10 000 mAh XG210 Go2 mobilladeren har du mer enn nok strøm til å lade smarttelefonen, øreproppene eller dronen minst to ganger. Mobilladeren har 2 USB porter og lader ekstra raskt takket være 15 W FastCharge teknologien fra Xtorm.
4,94 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 470,00 | 460,00 | 450,00 | 440,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 12441106 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtrykk | 4,94 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 14,2 x 1,55 x 6,8 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 27x30x27cm |
| GTIN / EAN | 8718182279696 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 91 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |