Paraply i eksklusiv design med automatisk åpnefunksjon. Skaft og spiler i metall. Spesialdesignet håndtak som gjør at du enkelt kan henge paraplyen på bordet. Pose i matchende farge.
3,37 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 | 250,00 | 240,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 10907200 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 3,37 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Pongee polyester |
| Diameter | 102cm |
| Størrelse | 87 x Ø 102 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 27x92x14cm |
| GTIN / EAN | 8713159147992 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2728 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |