Kulepenn med vrimekanisme med sylinder i treutseende, laget av messing med krombelegg, levert i en Luxe gaveeske. Kulepennens størrelse: 14,1 cm, 1,2 cm, vekt: 26 gr, skrivelengde: 1500 m.
0,20 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 196,00 | 188,00 | 182,00 | 178,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 10729100 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,20 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Metall, Tre |
| Diameter | 1,2cm |
| Størrelse | 14,1 x Ø 1,2 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 39x27x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159282044 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2088 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |