6 fargeblyanter. Dekorasjon er ikke mulig på delene.
0,03 kg
Naturhvit
| Artikkelnummer | 10621900 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,03 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Papir |
| Størrelse | 4,5 x 0,8 x 9 cm |
| Emballasje | 480stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 21x50x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159118411 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 104852 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |