T-skjorte i medium passform for barn, laget av 100 % bomull, hvorav 70 % økologisk og 30 % resirkulert, 160 G/M². T-skjorten har rund hals med 1x1 ribbestrikk. Bruken av ekte resirkulerte og økologiske materialer og miljøpåstandene er garantert ved hjelp av den disruptive fysiske sporings- og blokkjedeteknologien AWARE. Ved å skanne QR-koden får du tilgang til et eget digitalt pass for produktet. 2 % av inntektene fra hvert solgte produkt vil bli donert til Water.org. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100 Centexbel-sertifisert. På grunn av resirkulert garn kan det forekomme urenheter og fargevariasjoner.
• 30 % resirkulert og 70 % økologisk bomull
• Fullt sporbar og blokkjedeverifisering av AWARE?
• Digitalt produktpass og miljøfotavtrykksdata
• Unisex og 4 sesonger
Till digitalt produktpass »
10.15 KG
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 66,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 11-12 år (146-152 cm) | |
| 13-14 år (158-164 cm) | |
| 3-4 år (98-104 cm) | |
| 5-6 år (110-116 cm) | |
| 7-8 år (122-128 cm) | |
| 9-10 år (135-140 cm) |
Svart
| Artikkelnummer | T6100.001 |
| Størrelse | 60 x 43 x 0.5 cm |
| Vekt | 101g |
| Trykkeflate | 70 x 80 mm |
| Materiale | 30 % resirkulert og 70 % økologisk bomull |
| Opprinnelsesland | BGD |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://wear-iqoniq.com/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende 34 | 376 |
| Nåværende 56 | 519 |
| Nåværende 78 | 1576 |
| Nästa Leverans 78: 2026-10-22 | 2800 |
| Nåværende 910 | 2229 |
| Nästa Leverans 910: 2026-08-18 | 2745 |
| Nåværende 1112 | |
| Nästa Leverans 1112: 2026-08-18 | 40 |
| Nåværende 1314 | 122 |
| Nästa Leverans 1314: 2026-08-18 | 1850 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |