Antibakterielt resirkulert polyesterstoff. 1x1 ribbet krage og nederkant på ermene. Forsterkede sømmer i krage. Knapperstolpe med 2 skjulte knapper. Kontrastdetaljer på skuldre. Splitt i sidene. Avtakbar etikett.
0,93 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 118,00 | 116,00 | 114,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Kongeblå
| Artikkelnummer | r04098c |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 37 |
| CO2-avtrykk | 0,93 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | MYANMAR |
| Materiale | Piqué strikk med cool fit finish i 50% Resirkulert polyester og 50% Polyester, 140 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 37x56x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159676966 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 11 |
| M | 43 |
| L | 14 |
| XL | 31 |
| 2XL | 37 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |