Teknisk t-skjorte med korte ermer i resirkulert CONTROL-DRY polyester. Rund hals med matchende dekkede sømmer. ECO logoetikett på ermet. Emballasje i resirkulert materiale. Avtakbar ECO etikett. Emballasje i resirkulert materiale. Teknisk stoff. Modellen er 180 cm. og har på seg str. M.
1,54 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Gul
| Artikkelnummer | r04271b |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 37 |
| CO2-avtrykk | 1,54 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Interlock strikk i 47% Resirkulert polyester og 53% Polyester, 135 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 49x35x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159624677 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 157 |
| M | 166 |
| L | 206 |
| XL | 128 |
| 2XL | 50 |
| 3XL | 85 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |