Reflekssele produsert av ultralett og komfortabelt elastisk materiale. Utstyrt med en 3,5 cm bred refleksd på både for- og baksiden. De elastiske båndene og spennen er justerbare, slik at vesten kan passe de fleste. Refleks stripene lyser opp i mørket, slik at du er godt synlig til enhver tid. Ideell å bruke når du sykler, løper eller går. CE-merking for å demonstrere samsvar med EU-forskriften 2016/425/EU personlig verneutstyr kategori II.
0,88 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 12205390 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,88 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester |
| Størrelse | 45 x 41,5 cm |
| Emballasje | 72stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 34x31x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159580829 |
| GPSR-Informasjon | RFX + Care international A/S. Gammel Strandvej 22B 2990 Niva Denmark info@rfxcare.com |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 264 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |