Stressballene kan variere noe i fasthet, farge, størrelse og vekt på grunn av støpeprosessen, noe som gjør at trykket ikke alltid blir identisk. Trykket kan sprekke. Ingen halvfarger. Ikke egnet for barn under tre år.
0,11 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 13,20 | 12,80 | 12,20 | 12,00 |
Rød
| Artikkelnummer | 19544334 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,11 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plastskum |
| Størrelse | 6,5 x 5 x 7 cm |
| Emballasje | 240stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5kg |
| Emballasje | 43x65x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159382621 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 127521 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |