Få budskapet ditt virkelig til å skille seg ut med Baseline Rise-sportsflasken. Designet ditt er støpt inn i flasken og skaper en preget effekt. Den enveggede sportsflasken har en kapasitet på 750 ml og et sølesikkert lokk med flipplukking. Du kan mikse og matche farger for å lage din perfekte flaske, bare kontakt oss for å finne ut mer. Produsert i Storbritannia. BPA-fritt. EN12875-1-kompatibel og tåler oppvaskmaskin.
0,33 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 46,00 | 35,00 | 29,00 | 28,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 21029101 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 41 |
| CO2-avtrykk | 0,33 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | HDPE plast, PP plast |
| Diameter | 7,5cm |
| Størrelse | 23,6 x Ø 7,5 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 5,1kg |
| Vekt | 4,84kg |
| Emballasje | 58x31x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159667803 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |