Dobbelvegget vannflaske av borosilikatglass med teinfuser og bambuslokk. Bambusen som brukes kommer fra bærekraftige, miljøvennlige og sosialt ansvarlige kilder. Volumkapasitet: 400 ml. Leveres i en gaveeske av resirkulert papp.
1,32 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 132,00 | 126,00 | 122,00 | 120,00 |
Transparent klar
| Artikkelnummer | 10081001 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 41 |
| CO2-avtrykk | 1,32 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Borosilikatglass |
| Diameter | 6cm |
| Størrelse | 6 x 22 x 7 x Ø 6 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 30x49x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159664468 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3216 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |