Spring RCS sertifisert vannflaske av resirkulert rustfritt stål med enkelt vegg har skrukork og en matt puddersprayfinish. Denne flasken er lett, men slitesterk, ideell for daglig hydrering. Volumkapasitet: 750 ml.
0,82 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 70,00 | 66,00 | 64,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10092001 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 68 |
| CO2-avtrykk | 0,82 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål, 10% PP plast |
| Diameter | 3,8cm |
| Størrelse | 7,3 x 22,4 x 7,3 x Ø 3,8 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4kg |
| Emballasje | 47x32x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159749042 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 11216 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |