Har et stort hovedrom med glidelås, en 15" laptopmappe og et rom med glidelås i fronten for rask tilgang til mobile enheter. Leveres med praktiske polstrede skulderstropper, gripehåndtak og en nettinglomme til vannflasken. Det kan være mindre variasjoner i fargen på det faktiske produktet på grunn av innholdet i fargestoffer, vever, og utskrift. Kapasitet: 18 L.
2,61 kg
Melert mellomgrå
| Artikkelnummer | 12024700 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 2,61 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 300D i Polyester |
| Størrelse | 32 x 43 x 14 cm |
| Emballasje | 35stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 43x49x56cm |
| GTIN / EAN | 8713159233282 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 12822 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |