600D tofarget kjølebag i polyester med plass til opptil 20 bokser. Med to sidelommer og en frontlomme.
4.28 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 226,00 | 220,00 | 214,00 | 208,00 | 204,00 | 200,00 |
Grå
| Artikkelnummer | P422.152 |
| Størrelse | 33 x 18.5 x 30 cm |
| Vekt | 290g |
| Trykkeflate | 180 x 80 mm |
| Materiale | Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5491 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |