Kompakt kjølebag med plass for maks 6 bokser.
0,17 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 22,00 | 21,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10018201 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,17 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PP plast non woven, 80 g/m2 |
| Størrelse | 20 x 16 x 13 cm |
| Emballasje | 120stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 34x58x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159111351 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10406 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | ||
| ekskl. mva | {total} | ||
| inkl. mva |